Reklam

Reklam İrtibat
Tel: 0282 725 20 25
 
E-Mail: reklam@radyohaber.com.tr
 
Reklam birim/sn ücreti : 13 kr+kdv
 
Sponsor proğram ücreti birim/saat :500 tl +kdv
 
Reklam yapım ücreti :250 tl +kdv
 
* Ödemeler peşin olarak yapılacaktır.
 
* İlk ve son reklam taleplerinde %25 fiyat farkı uygulanır.
 
* Fiyatlara KDV ilave edilecektir.
 
* Tarife 01 Eylül 2008 tarihinden itibaren geçerlidir.
 
Reklam Kazandırır !
İçinde bulunduğumuz rekabet ortamında firmalar; bilinmelidir ki stratejilerini çok iyi çizdikleri, ileriyi görebildikleri kaliteyi sunabildikleri ve reklamlarını doğru zamanda doğru hedef kitlesine ulaştırabildikleri, doğru reklam kanallarını kullanabildikleri sürece ayakta kalabilir ve gelişebilirler.
 
Firmaların birçoğu reklama gereken önemi gösterip bünyelerinde reklam departmanı oluştururken maalesef birçok firmada bulunmamaktadır.
 
Reklam departmanı bulunan firmalar ürün ya da hizmet gelişimine çeşitlendirmeye yeterince zaman ayırabilmekte ve güçlenebilmekteler.
 
Şimdi sıra sizde artık reklamlarınızı doğru reklam seçimi doğru kanal ve doğru hedef kitlesine ulaştıracaksınız.
 
Öncelikle sektörel gelişmeleri takip edip stratejinizi buna göre belirleyip ona göre hareket edinmelidir.
 
Radyolarda yayınlanacak olan reklamın yapılan kampanyadan veya yayınlanmasını istediğiniz reklamın nasıl olduğu, istediklerinizin nasıl anlatıldığıdır. Reklamı hazırlarken tamamen müşterinin bilinçaltına yerleştirileceği prodüksiyonlar tercih edilmelidir.
 
Günümüzde Trakya da reklama pek fazla önem verilmemektedir. Reklama önem verilmediği gibi hedef kitleye ulaşmak oldukça zorlaşır.
 
Öncelikle dinlenilir bir reklamın hazırlanabilmesi ve hedef kitlenin bilinçaltına girebilmek için masraftan kaçınılmamalıdır.
 
Etkili prodüksiyonlar hazırlanıp, etkili bir reklamla anlatmak istediklerinizi hedef kitlenizi ulaştırmak çok önemlidir.
 
Bu konuda birçok büyük işletmenin medya planlamasını yapan firma olarak size öneri sunabiliriz.
 
Öncelikle hedef kitlenize ulaşmak için firmanıza ait özel kurumsal çalışmalarınız şarttır.
 
Hedef kitlenize daha çabuk ulaşmak ve reklamlardan kazancınızı arttırmak için firmanıza kurumsal çalışmalarınızı yaptırın.
 
Bu çalışmaların ilk etap da masraflarını göz ardı edin.
 
Çünkü yapılan kurumsal çalışmalar müşterilerinizin bilinçaltına yerleşecek; ihtiyacı olan ürünü almak istediği zaman ilk tercihlerinden biri siz olacaksınızdır.
 
Dönem dönem yapılan ara kampanyalarda reklamlarınızın alt yapılarında kurumsal çalışmalarınızı eklediğiniz zaman insanlar daha reklam başlamadan sizin reklamınız olduğunu anlayacak ve ilgi alanına giren ürünlerinizi anlayarak dinleyecektir
 
Bütün bu işlemler bittiği zaman reklamlarınızı doğru zamanda doğru radyoda yayınlamanız gerekmektedir.
 
Reklamların radyoda çok fazla yayınlanması size artı bir kazanç sağlamaz.
 
Etkili reklamı doğru zamanda günde 1 tekrar bile yayınlarsanız daha verimli olur.
 
Öncelikle hedef kitlenizin bulunduğunuz şehirde hangi zaman aralıklarında ve hangi sıklıkla radyonuzu takip ettiğini araştırın; o saatlerde yoğunluk göstermeye bakın.
 
Bu yöntemler sayesinde hedef kitlenize 1 yılda ulaştığınız reklamlarla çok kısa zamanda ulaşma fırsatını yakalarsınız.
 
Kurumsal kimlik çalışması anlamında firmaya ait jingle reklam size ait melodisi ve bestesi ile sizi anlatan site, fuar, radyo ve santrallerde kullanılabilecek bir çalışma olup bu konuda gerekenleri paylaşabiliriz?
 
Geniş yayın ağı ve program içeriği ile radyo yayıncılığında seviyeyi hedefleyen radyomuzda reklamlarınızı geniş kitlelere ulaştırmak ürünlerinizi ve faaliyetlerinizi tanıtmak için Radyo Haber olarak yayınlarımızla iddialıyız. Sizde reklamlarınızın etkili olmasını ve kazanca dönüşmesini istiyorsanız, radyo yayıncılığı sektöründe bizi tercih ediniz.
facebooktwitter